Indeks produktów
Przejś.g.z./g.z. 1 1/4"x1/2" FG24511412L
Przejś.g.z./g.z. 1 1/4"x3/4" FG24511434L
Przejś.g.z./g.z. 1"x1/2" FG245112L
Przejś.g.z./g.z. 1"x3/4" FG245134L
Przejś.g.z./g.z. 1/2"x 1/4" FG2451214L
Przejś.g.z./g.z. 1/2"x 3/8" FG2451238L
Przejś.g.z./g.z. 2"x1 1/2" FG2452112L
Przejś.g.z./g.z. 2"x1 1/4" FG2452114L
Przejś.g.z./g.z. 2"x1" FG24521L
Przejś.g.z./g.z. 3/4"x 1/2" FG2453412L
Przejś.g.z./g.z. 3/4"x 3/8" FG2453438L
Przejś.g.z./g.z. 3/8"x 1/4" FG2453814L
Przejśc. Storz 52-38 NA 66-51 HD5238
Przejśc. Storz 52-Geka NA 66 HD52GEKA
Przejśc. Storz 65-38 NA 81-51 HD6538
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/2"x1 1/4" FG240112114L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/2"x1" FG2401121L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/2"x1/2" FG24011212L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/2"x3/4" FG24011234L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/4"x1" FG2401141L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/4"x1/2" FG24011412L
Przejśc.oc.gw.w. 1 1/4"x3/4" FG24011434L
Przejśc.oc.gw.w. 1"x1/2" FG240112L
Przejśc.oc.gw.w. 1"x3/4" FG240134L
Przejśc.oc.gw.w. 1"x3/8" FG240138L
Przejśc.oc.gw.w. 1/2"x1/4" FG2401214L
Przejśc.oc.gw.w. 1/2"x3/8" FG2401238L
Przejśc.oc.gw.w. 2"x1 1/2" FG2402112L
Przejśc.oc.gw.w. 2"x1 1/4" FG2402114L
Przejśc.oc.gw.w. 2"x1" FG24021L
Przejśc.oc.gw.w. 3/4"x1/2" FG2403412L
Przejśc.oc.gw.w. 3/4"x3/8" FG2403438L
Przejśc.oc.gw.w. 3/8"x1/4" FG2403814L
Przejściówka 0000788621
Przejściówka 1/2-3/4 zewn. DPKB1932V
Przejściówka 1/2" - 3/4" DP1932V
Przejściówka 1/4-3/8 DP2030V
Przejściówka 3/4-1 DPKB3221V
Przejściówka 3/4" - 1" 816000CAR
Przejściówka 3/4" - 1" DP3221V
Przejściówka 3/8-1/2 DP3019V
Przejściówka do Tiny Tach 19456
Przejściówka zamknięcia 1/2" 400277
Przejściówka zamknięcia 3/4" 400278
Przejściówka zaworu 87006514Z
Przejściówka zaworu 87006545Z
Przejściówka zaworu kpl. 87006517Z
Przejściówka, bieg powrotny 395020
Przek. czas. 2W 8A wielofunk. 870202400000
Przek. czas. 8A 24-240V/AC/DC 870102400000
Przek. czasowy gwiazda-trójkąt ETR451A230VAC
Przek. czasowy gwiazda-trójkąt ETR451W400VAC
Przek. impul.,1NO, 1NC, 230VAC 202382304000
Przek.czas. 24-230V/AC reset 880202300002
Przek.st.12DI,6RO,24VDC,wyśw. EASY820DCRC
Przek.st.12DI,8TO,24VDC,wyśw. EASY821DCTC
Przek.sterown.12DI, 8TO, 24VDC EASY821DCTCX
Przek.wielof. złącze Fernpot. DILET70A
Przekaź. ster. Easy, 12E, 8TA EASY721DCTC
Przekaź.ochr.silnika 0,54-0,8A LR2K0305
Przekaź.ochr.silnika 0,8-1,2A LR2K0306
Przekaź.ochr.silnika 1,2-1,8A LR2K0307
Przekaź.ochr.silnika 1,8-2,6A LR2K0308
Przekaź.ochr.silnika 2,6-3,7A LR2K0310
Przekaź.ochr.silnika 3,7-5,5A LR2K0312
Przekaź.ochr.silnika 5,5-8A LR2K0314
Przekaź.ochr.silnika 8-11,5A LR2K0316
Przekaź.styk. mały 230V50/60HZ LC1SKGC200P7
Przekaź.styk. mały 24V50/60HZ LC1SKGC200B7
Przekaź.styk. mały 380V50/60HZ LC1SKGC200V7
Przekaź.styk. mały 48V50/60HZ LC1SKGC200E7
Przekaźnik 0332019151
Przekaźnik AL153172
Przekaźnik 0332014112
Przekaźnik AV18003101
Przekaźnik 0332515009
Przekaźnik 82012872
Przekaźnik 84402860
Przekaźnik 83990086
Przekaźnik 87577636
Przekaźnik AL25646
Przekaźnik 75605146
Przekaźnik 4RD933332071
Przekaźnik 4RA933791081
Przekaźnik 0332515012
Przekaźnik 0332515022
Przekaźnik 4DB001887041
Przekaźnik 4DN008768121
Przekaźnik 4DN008768141
Przekaźnik 4DN008768151
Przekaźnik 4RA007793031
Przekaźnik TS90024
Przekaźnik 012182WIS
Przekaźnik 022332WIS
Przekaźnik 11980277200YAN
Przekaźnik 36160ZB4013
Przekaźnik 947443811004AGS
Przekaźnik FGP456312
Przekaźnik 057901JAE
Przekaźnik 12 V 180 A Claas 7700047201
