Indeks produktów
Rura 25x3,0 VZ opak. 3 m 81508050
Rura 26,25x2,75 VZ opak. 3 m 81508035
Rura 2640 mm; 6 dysz RG00058261
Rura 28x2 VZ opak. 3 m 81508037
Rura 3 dysze Lemken F010316
Rura 3 dysze Lemken F010526
Rura 3 dysze Lemken F010534
Rura 3 dysze Lemken F011344
Rura 3/4 odp. na uderzenia (szara) EM4511411
Rura 30 skok 150 dł.=232 250 bar DS29030070150
Rura 30 skok 300 dł.=382 250 bar DS29030070300
Rura 30 skok 500 dł.=582 250 bar DS29030070500
Rura 30x4 VZ opak. 3 m 81508017
Rura 3140 mm; 7 dysz RG00058262
Rura 32 skok 300 dł.=382 250 bar DS29032070300
Rura 32 skok 500 dł.=582 250 bar DS29032070500
Rura 33,50x3,25 VZ opak. 3 m 81508036
Rura 35/26,2x20 3176865
Rura 3640 mm; 8 dysz RG00058263
Rura 38x4 VZ opak. 3 m 81508030
Rura 4 dysze Lemken F010190
Rura 4" + kołnierz, ocynkowana 4305000Z
Rura 40 skok 1000 dł.=1086 250 ba DS29040071000
Rura 40 skok 200 dł.=286 250 bar DS29040070200
Rura 40 skok 300 dł.=386 250 bar DS29040070300
Rura 40 skok 500 dł.=586 250 bar DS29040070500
Rura 4140 mm; 9 dysz RG00060684
Rura 42x3 VZ opak. 3 m 81508038
Rura 5 dysz Lemken F010366
Rura 5" + kołnierz ocynkowana 5305000Z
Rura 5/8 odp. na uderzenia (szara) EM4554232
Rura 50 skok 1000 dł.=1093 250 ba DS29050071000
Rura 50 skok 200 dł.=293 250 bar DS29050070200
Rura 50 skok 300 dł.=393 250 bar DS29050070300
Rura 50 skok 500 dł.=593 250 bar DS29050070500
Rura 50 skok 800 dł.=893 250 bar DS29050070800
Rura 6 dysz Lemken F010317
Rura 6 mm VGGD419
Rura 6" + kołnierz czarny 6305001Z
Rura 6" + kołnierz ocynkowana 6305000Z
Rura 60 skok 1000 dł.=1102 250 ba DS29060071000
Rura 60 skok 200 dł.=302 250 bar DS29060070200
Rura 60 skok 300 dł.=402 250 bar DS29060070300
Rura 60 skok 500 dł.=602 250 bar DS29060070500
Rura 60 skok 800 dł.=902 250 bar DS29060070800
Rura 63 skok 1000 dł.=1102 250 ba DS29063071000
Rura 63 skok 300 dł.=402 250 bar DS29063070300
Rura 63 skok 500 dł.=602 250 bar DS29063070500
Rura 640 mm; 2 dysze RG00058257
Rura 70 skok 1000 dł.=1104 250 ba DS29070071000
Rura 70 skok 200 dł.=304 250 bar DS29070070200
Rura 70 skok 300 dł.=404 250 bar DS29070070300
Rura 70 skok 400 dł.=504 250 bar DS29070070400
Rura 70 skok 500 dł.=604 250 bar DS29070070500
Rura 70 skok 800 dł.=904 250 bar DS29070070800
Rura 76 mm B.P. ST145
Rura 80 skok 1000 dł.=1120 250 ba DS29080071000
Rura 80 skok 300 dł.=420 250 bar DS29080070300
Rura 80 skok 500 dł.=620 250 bar DS29080070500
Rura 80 skok 900 dł.=1020 250 bar DS29080070900
Rura 90 skok 1000 dł.=1132 250 ba DS29090071000
Rura 90 skok 500 dł.=632 250 bar DS29090070500
Rura 90 skok 750 dł.=882 250 bar DS29090070750
Rura Accord AC498840
Rura aluminium 3 m LS32000630
Rura Belarus 240110430001
Rura Belarus 240110430002
Rura Belarus 240110430003
Rura Belarus 240110430004
Rura Belarus A353201001
Rura bębna do nawijania spaw. VF16613400
Rura bębna do nawijania spaw. VF16614660
Rura Case - IH 3145625R2
Rura chwytna 35654ACT
Rura chwytna 41072ACT
Rura cięgła CNH 1280657C1
Rura cięgła CNH 322886A2
Rura cięgła CNH 81863800
Rura cylindra 11540
Rura cylindra 11583
Rura cylindra 35x25 mm ST52 CB355H10
Rura cylindra 40x30 mm ST52 CB405H10
Rura cylindra 42x32 mm ST52 CB425H10
Rura cylindra 45x35 mm ST52 CB455H10
Rura cylindra 45x5 mm ST52 CB455PL
Rura cylindra 50x40 mm ST52 CB505H10
Rura cylindra 50x5 mm ST52 CB505PL
Rura cylindra 55x45 mm ST52 CB555H10
Rura cylindra 60x50 mm ST52 CB605H10
Rura cylindra 65x55 mm ST52 CB655H10
Rura cylindra 70x60 mm ST52-H10 CB705H10
Rura cylindra 72x60 mm ST52 CB726H10
Rura cylindra 75x63 mm ST52 CB756H10
Rura cylindra 75x65 mm ST52 CB755H10
Rura cylindra 80x70 mm ST52-H10 CB805H10
Rura cylindra 90x80 mm ST52 CB905H10
Rura cylindra D100 - 1000 DC29100071000
Rura cylindra D100 - 300 DC29100070300
Rura cylindra D100 - 500 DC29100070500
Rura cylindra D25 - 150 DC39025070150
